Nici nu stiu unde sa va invit mai intai in weekendul asta 🙂
Ordinea ar fi asa: incepeti de dimineata la maratonul sterilizarilor daca vreti sa dati o fuga sa vedeti cum se desfasoara actiunea, va primim cu drag la cabinetul veterinar Almavet pe str. dr. Zlatescu nr 16A. Intrarea e libera si termosul cu cafea mai mult decat binevenit ) pentru ca jumatate din echipa GIA se trezeste cu noaptea in cap si se apuca de munca!!!!
Asha, dupa care porniti agale spre centrul Bucurestiului si ajungeti la ONG Fest.
O sa vedeti multitudine de corturi, oameni, tricouri colorate, pliante, pixuri si alte nebunii. Dar cel mai frumos, haios si minunat cort este bineinteles cortul GIA (la nr. 94 A daca nu ne muta nimeni) pentru ca acolo sunt cei mai simpatici caini si cele mai dragalase matze in cautare de adoptatori. Si cealalta jumatate de echipa GIA, foarte amabila si placuta la vorba!
Asa ca va asteptam si mult succes la sterilizari si adoptii sa avem!!!